Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki MIEJSKO-GMINNE CENTRUM KULTURY W ZALEWIE

MikołKowe Talenty

Utworzono dnia 22.12.2017

W środę 20 grudnia 2017r. w Miejsko - Gminnym Centrum Kultury w Zalewie już po raz ósmy odbyły się "Mikołajkowe Talenty". Impreza ta ma na celu ukazanie całorocznej pracy dzieci i młodzieży w kołach zainteresowań prowadzonych przez instruktorów w M-GCK oraz ich osiągnięcia. Całej uroczystości towarzyszyła atmosfera świąt Bożego Narodzenia. Tego dnia nie zabrakło ciepłych życzeń od Dyrektor M-GCK w Zalewie Fryderyki Małachowskiej oraz świątecznego przesłania przekazanego przez Burmistrza Zalewa Marka Żylińskiego. Sala widowiskowa wypełniona była po brzegi rodzicami, dziadkami, ciociami, wujkami, rodzeństwem dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach w M-GCK oraz zaproszonymi gośćmi. Na scenie z repertuarem kolęd wystąpiły : Julia Sprawka oraz Martyna Sostek z koła muzycznego prowadzonego przez instruktora Pana Jarosława Łabudzińskiego, Justyna Skorupka – Skorupska, uczestniczka zajęć językowych w M-GCK, prowadzonych przez Panią Irenę Wółkiewicz, dzieci z koła „Bawiąc się uczymy” oraz zespół wokalny „ Jezioranki”. Swoje umiejętności zaprezentowały również dzieci z kółka animacyjnego prowadzonego przez animatora kultury Panią Annę Brędowską oraz dzieci z sekcji tanecznej prowadzone przez Panią Julitę Drobotko . Ponadto grupa teatralna "Koliber" prowadzona przez Panią Wiolettę Żołądkiewicz wystąpiła z przedstawieniem " Kraina lodu”. Część oficjalną spotkania zamknął wspólny taniec ludowy w wersji nowoczesnej „W moim ogródeczku” do którego włączył się święty Mikołaj który odwiedził dzieci . Goście otrzymali upominek przygotowany przez pracowników M-GCK wręczany przez dzieci z koła plastycznego, które prowadzi instruktorka Pani Kamila Charkawa. Natomiast prezent od Mikołaja, świąteczną poduszkę oraz czekoladowego mikołaja, otrzymały wszystkie dzieci uczestniczące w "Mikołajkowych Talentach" oraz te, które przyszły z zaproszonymi gośćmi. 
Na uczestników uroczystości czekał słodki poczęstunek i upominki sfinansowane przez sponsorów Firmę „Dam-Rob” w Zalewie, Lech –Drób w Zalewie, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Zalewie Andrzej i Łukasz Brejta oraz Morąsko - Zalewski Bank Spółdzielczy w Zalewie.
Organizatorzy dziękują sponsorom oraz wszystkim uczestnikom imprezy za wsparcie i udział w imprezie życząc Spokojnych i Radosnych Świat Bożego Narodzenia. Do zobaczenia za rok !

 

fotorelacja

Utworzono dnia 22.12.2017, 11:38

Znajdziesz nas również na:

                                         

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 39

W poprzednim tygodniu: 60

W tym miesiącu: 192

W poprzednim miesiącu: 400

Wszystkich: 9782