Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki MIEJSKO-GMINNE CENTRUM KULTURY W ZALEWIE

MIKOŁAJKOWE TALENTY 2022

Utworzono dnia 22.12.2022

       Dnia 21 grudnia 2022 roku w Miejsko – Gminnym Centrum Kultury w Zalewie odbyły się „MIKOŁAJKOWE TALENTY”. Spotkanie rozpoczęli Dyrektor M-GCK Fryderyka Małachowska oraz Burmistrz Zalewa Marek Żyliński witając wszystkich zgromadzonych gości, a przede wszystkim nasze wspaniałe dzieci i młodzież uczęszczające do kół zainteresowań takich jak :

  • Koło taneczne,
  • Koło teatralne,
  • Koło muzyczne,
  • Bawiąc się uczymy języka angielskiego,
  • Kuźnia talentów „z niczego coś ciekawego”
  • Artystyczny Przystanek Malucha

  Jako pierwsi swoje talenty zaprezentowali tancerze pod kierownictwem instruktora Pana Marcina Wierzbickiego. Kolejną atrakcją spotkania był mini koncert pastorałek w wykonaniu zalewskich Jezioranek.Po muzycznym występie laureaci konkursu bożonarodzeniowego pt. „NAJŁADNIEJSZY STROIK ŚWIĄTECZNY” oraz „ NAJŁADNIEJSZA KARTKA ŚWIĄTECZNA” otrzymali pamiątkowe dyplomy i symboliczne upominki z rąk Pana Burmistrza.  Idąc dalej w rytmie muzycznym na scenę zawitała nasza ulubiona wokalistka Martyna Sostek wykonując przepięknie utwór pt. „ To nasze święta”.Będąc w cudownym, świątecznym klimacie Pani Dyrektor ogłosiła, że czekamy na gościa specjalnego. Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie nadszedł ten moment. Do Centrum Kultury zawitał Mikołaj – ulubieniec wszystkich i tych młodszych i tych starszych. Mikołaj na plecach dźwigał wielki worek z pysznymi, słodkimi upominkami, którymi obdarował wszystkie zgromadzone dzieci. Oczywiście nie zabrakło ciekawych rozmów z Mikołajem oraz pamiątkowych zdjęć. Ale jak to niestety bywa Mikołaj ma wiele takich miejsc do odwiedzenia i jak zwykle się spieszy, więc musiał nas pożegnać obiecując, że spotkamy się ponownie już za rok.Aby bardziej podkreślić świąteczny, miły nastrój na zgromadzonych gości i dzieci czekała kolejna niespodzianka w postaci projekcji filmu pt. „ CHŁOPIEC ZWANY GWIAZDKĄ”.Na zakończenie Pani Dyrektor i Pan Burmistrz złożyli wszystkim uczestnikom spotkania życzenia Świąteczno-Noworoczne

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom:Firmie DAM-ROB Zalewo orazZakładowi Drobiarskiemu Lech – Drób w Zalewie,dzięki którym została zorganizowana impreza „MIKOŁAJKOWE TALENTY” i ufundowane prezenty świąteczne.

 

FOTORELACJA

Utworzono dnia 22.12.2022, 13:51

Znajdziesz nas również na:

                                         

 

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2023
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 28

W poprzednim tygodniu: 85

W tym miesiącu: 69

W poprzednim miesiącu: 460

Wszystkich: 31798